ביטוח תרופות

כל אזרח משלם ביטוח רפואי כללי כחלק מתשלומי החובה לקופת החולים בה הוא נמצא. אבל אנשים רבים מתקשים להבין את החשיבות של ביטוח רפואי פרטי, וזה מוביל אותם ברגע האמת למצב כלכלי ורפואי קשה מאוד. אמנם הביטוח הרפואי הכללי מציע מגוון שירותים, אבל יש שירותים הכרחיים שתוכלו להשיג רק דרך ביטוח רפואי פרטי.

ביטוח רפואי פרטי – מה הוא מציע?

האדי טריף ביטוח ופיננסים מציעים לכם ביטוח רפואי פרטי עם פוליסה עשירה במחיר הוגן לכל כיס. ביטוח רפואי פרטי בחברה זו וגם בחברות אחרות מציע בין היתר ביטוח תרופות. ביטוח זה מאפשר לכם להשתמש בתרופות הנמצאות מחוץ לסל התרופות של הביטוח הכללי. במידה ותצטרכו תרופה יקרה שלא כלולה בסל התרופות, תאלצו לשלם הרבה כסף וואלי לוותר על הבריאות שלכם, אלא אם תצטרפו לביטוח פרטי.

איך לבחור חברת ביטוח?

אנו ממליצים לכם לשאול אחרים איזה חבורת ביטוח ופיננסים הם מכירים ואם הן מוצלחות. אנו בטוחים כי כל לוקח של האדי טריף הוא מרוצה, ולכן אנחנו מעידים שהחברה שלנו נותנת שירות אדיב ונעים יחד עם פוליסת ביטוח מקיפה שתאפשר לכם לשמור על ראש שקט.

האדי טריף – חברת ביטוח אמינה ומקצועית

האדי טריף היא חברת ביטוח שעוסקת בכל תחומי הביטוח האפשריים, ובכל אחד מהם היא המצטיינת בתחומה משום שהיא מעניקה איכות, אמינות ומקצועיות ללקוחותיה.

מאמרים קשורים

חיסכון פנסיוני,חיסכון,סוכן ביטוח,קרן פנסיה (2)

קרן פנסיה

קרן פנסיה  היא תוכנית לביטוח פנסיוני  . המבטיחה לעובד ולעובד עצמאי תשלום חודשי לכל ימי חייו עם פרישתו מעבודה בהגיעו לגיל פרישה 

קרא עוד
ביטוח,ביטוח משכנתא,ביטוח חיים,סוכן ביטוח (3)

ביטוח משכנתא

משכנתא היא הלוואה הנלקחת מהבנק לצורך רכישת נכס, לשם מגורים או השקעה. הבנק דורש מכל מי שגובה ממנו הלוואה זו

קרא עוד
ביטוח משאיות,ביטוח משאית קלה,סוכן ביטוח,ביטוח משאיות,ביטוח משאית קירור

ביטוח משאיות

משאיות הן כלי רכב מסורבל ובעל ממדים גדולים, כמו גם יכולת תמרון נמוכה במיוחד. אלו הם פרמטרים המבדילים אותן משאר

קרא עוד

ביטוח מקיף לרכב

כולנו עושים שימוש תכוף ושגרתי ברכב שלנו . בין אם בנסיעה לעבודה ובין אם לצרכים האישיים השונים שלנו . עד

קרא עוד