ביטוח אמבולטורי

חשיבות ביטוח אמבולטורי

בוודאי שמעתם על סוגי ביטוח רבים מתחום הנגזרת של ביטוח בריאות, אבל על הביטוח אמבולטורי כנראה פחות שמעתם . מה אומר הביטוח אמבולטורי? את מה הוא מכסה? איך מבצעים אותו? והאם הוא כדאי בכלל? כל מה שרציתם לשאול על ביטוח אמבולטורי – במאמר המקצועי שלפניכם.

ההבדל בין ביטוח רפואי לביטוח אמבולטורי

בעוד שהביטוח הרפואי מכסה בעיקר הליכים רפואיים כמו אשפוזים בבתי חולים , מחלות או פגיעות שונות, הביטוח אמבולטורי הוא הרבה יותר רחב היקף מן הביטוח הרפואי הפרטי. למעשה, הביטוח האמבולטורי מעניק כיסוי גם להליכים רפואיים שכלל אינם דרושים אשפוז או התערבות רפואית. מה לדוגמא? התייעצות עם רופאים מומחים, טיפוליים פרא רפואיים, רפואה מונעת ועוד.

איך מגיע הביטוח אמבולטורי?

בדרך כלל הביטוח האמבולטורי אינו מגיע בפני עצמו, אלא כנספח לביטוח רפואי. הבעיה הנפוצה היא, שרבים לא מודעים ליתרון הגדול של ביטוח אמבולטורי והם מוותרים עליו בעת החתימה על הביטוח רפואי. ובכך הם מונעים מעצמם אופציות רחבות של טיפולים רפואיים אשר אינם נכללים בביטוח הרפואי הבסיסי, כיוון שהם אינם כאלה שנפוצים בתהליכים הרפואיים.

הפלוסים של ביטוח אמבולטורי

אם אתם מאלה שהבריאות חשובה לכם במיוחד ואתם רוצים להשתמש בחדשנות הטכנולוגיה כדי לאפשר לעצמכם פרופיל רפואי בריא . ביטוח אמבולטורי מאפשר לכם את כל הטוב הזה. הביטוח האמבולטורי מכסה גם בדיקות תקופתיות ואבחונים חד שנתיים, כמו גם בדיקות טכנולוגיות חדשות, כמו סי טי, בדיקות הדמיה, אולטרה סאונד ועוד.

ביטוח אמבולטורי לרפואה מונעת

כיום, עם התפתחות הרפואה – אנשים רבים כבר מבינים את החשיבות הרבה שיש לרפואה מונעת . אשר מסוגלת למנוע את המחלות או לפחות לגלות אותן מיד עם התגלותן וכך לטפל בהם ביעילות מקסימלית לפני שהן צוברות תאוצה ומאיימות על הגוף. הביטוח אמבולטורי מאפשר את כל מה שנדרש לשם רפואה מונעת, שיוצרת מניעה מערכתית של מחלות כמו גם מעקב תקופתי שמוודא את בריאות המבוטח.

סומכים רק על הרופאים המומחים? ביטוח אמבולטורי הוא בשבילכם!

אם אתם מאלה שלא מסתפקים ברופא התורן בקופת החולים ואתם מעוניינים לקבל מידי פעם חוות דעת גם מרופא מומחה, מגיע לכם לקבל את הטוב ביותר! ביטוח אמבולטורי מאפשר לכם לקבל חוות דעת של רופא מומחה על כל נושא שהוא מספר פעמים בשנה . כך שבכל נישה רפואית אתם יכולים להיות בטוחים כי תקבלו את חוות הדעת המובילה מאת רופא מומחה.

טיפול אלטרנטיבי בביטוח אמבולטורי

בנוסף לכיסוי שמעניק הביטוח אמבולטורי לרפואה הקונבנציונלית, מעניק הביטוח אמבולטורי גם כיסוי עבור פתרונות משלימים למחלות, אשר מגיעות מתחום הרפואה האלטרנטיבית. כך במקרה של מחלה חס וחלילה, אתם יכולים להיות בטוחים כי כל דרכי הרפואה יהיו בפתוחים בפניכם לשימוש מבריא ומועיל.

לסיכום

ביטוח אמבולטורי מאפשר לשוחרי הבריאות ולכאלה שורצים להיות הכי בטוחים שאפשר מבחינה בריאותית, לקבל כיסוי מקיף על נגזרות רפואיות שונות, כמו: חווות דעת מרופא מומחה, רפואה מונעת, אלטרנטיבית ועוד.

ביטוח אמבולטורי
ביטוח בריאות

מאמרים קשורים

חיסכון פנסיוני,חיסכון,סוכן ביטוח,קרן פנסיה (2)

קרן פנסיה

קרן פנסיה  היא תוכנית לביטוח פנסיוני  . המבטיחה לעובד ולעובד עצמאי תשלום חודשי לכל ימי חייו עם פרישתו מעבודה בהגיעו לגיל פרישה 

קרא עוד
ביטוח,ביטוח משכנתא,ביטוח חיים,סוכן ביטוח (3)

ביטוח משכנתא

משכנתא היא הלוואה הנלקחת מהבנק לצורך רכישת נכס, לשם מגורים או השקעה. הבנק דורש מכל מי שגובה ממנו הלוואה זו

קרא עוד
ביטוח משאיות,ביטוח משאית קלה,סוכן ביטוח,ביטוח משאיות,ביטוח משאית קירור

ביטוח משאיות

משאיות הן כלי רכב מסורבל ובעל ממדים גדולים, כמו גם יכולת תמרון נמוכה במיוחד. אלו הם פרמטרים המבדילים אותן משאר

קרא עוד

ביטוח מקיף לרכב

כולנו עושים שימוש תכוף ושגרתי ברכב שלנו . בין אם בנסיעה לעבודה ובין אם לצרכים האישיים השונים שלנו . עד

קרא עוד