ביטוח משכנתא

משכנתא היא הלוואה הנלקחת מהבנק לצורך רכישת נכס, לשם מגורים או השקעה. הבנק דורש מכל מי שגובה ממנו הלוואה זו לעשות ביטוח משכנתא באחת מחברות הביטוח. בטוח משכנתא מאפשר לבנק ביטחון שיקבל את הכס, במידה והלווה לא יוכל להחזיר כסף זה. איפה כדאי לעשות ביטוח משכנתא? ולמה הבנק מאפשר ללווה לא להחזיר את הכסף בעצמו במקרים מסוימים? הכל בכתבה הבאה.

איפה כדאי לעשות ביטוח משכנתא?

האדי טריף ביטוח ופיננסים היא סוכנות ביטוח מקצועית שכל לקוחותיה מרוצים מאוד . בשל היחס שהיא מעניקה להם ובשל הפוליסות הרחבות והמפורטות . בסוכנות זו תוכלו למצוא ביטוח משכנתא מקיף שידרוש מכם מחירים נמוכים יחסית. בנוסף , תוכלו לקרוא על מספר חברות באינטרנט . כדי להשוות את המחירים ואת הפוליסות וכך להבין מה הכי מתאים לכם.

ביטוח חיים וביטוח מבנה

ביטוח משכנתא מתחלק למעשה לביטוח חיים וביטוח מבנה . הביטוח חיים מתייחס לאדם בו מצב נפטר וכך הוא לא יכול לשלם לבנק את יתר ההלוואה . ולכן הביטוח מכסה זאת. והביטוח מבנה מתייחס למצב בו למבנה נגרם נזק משמעותי כתוצאה משריפה, רעידת אדמה וכיוצא בזה. בשני המקרים הללו ניתן להשתמש בביטוח משכנתא כדי לקבל פטור מתשלום.

האם ניתן לבחור את חברת הביטוח בעצמכם?

לרוב הבנק יאפשר לכם לבחור את חברת הביטוח שהוא עובד איתה או חברת ביטוח אחרת. אבל יש מקרים שתאלצו לעבוד עם החברה הספציפית של הבנק . גם אם היא לא מקצועית כמו שסוכנות הביטוח האדי טריף מציעה. אנו מציעים לכם לבחור את חברת הביטוח במידה ותוכלו כי כך תוכלו לוודא שאתם מקבלים את השירות המיטבי במחיר הכי משתלם.

האדי טריף – סוכנות ביטוח מנוסה ומצליחה

אם תאם רוצים ללכת על בטוח ולבחור בחברה שמתמחה בתחום ומובילה אותו במשך שנים, אנו מציעים לכם לבחור בהאדי טריף. כאן תקבלו את המידע המלא, קשר עם סוכני ביטוח מקצועיים והטבות רבות. אל תתפתו לבחור בחברות ביטוח זולות ולא מוכרות, כי לרוב מדובר בתרמית כלשהי שלא כדאי להיכנס אליה. בהאדי טריף תיהנו מראש שקט לגבי המשכנתא שלכם ומשירות מעולה.

להמשיך לקרוא

מאמרים קשורים

חיסכון פנסיוני,חיסכון,סוכן ביטוח,קרן פנסיה (2)

קרן פנסיה

קרן פנסיה  היא תוכנית לביטוח פנסיוני  . המבטיחה לעובד ולעובד עצמאי תשלום חודשי לכל ימי חייו עם פרישתו מעבודה בהגיעו לגיל פרישה 

קרא עוד
ביטוח משאיות,ביטוח משאית קלה,סוכן ביטוח,ביטוח משאיות,ביטוח משאית קירור

ביטוח משאיות

משאיות הן כלי רכב מסורבל ובעל ממדים גדולים, כמו גם יכולת תמרון נמוכה במיוחד. אלו הם פרמטרים המבדילים אותן משאר

קרא עוד

ביטוח מקיף לרכב

כולנו עושים שימוש תכוף ושגרתי ברכב שלנו . בין אם בנסיעה לעבודה ובין אם לצרכים האישיים השונים שלנו . עד

קרא עוד
ביטוח מחלות קשות,ביטוח חיים,סוכן ביטוח , האדי טריף

ביטוח מחלות קשות

החיים מזמנים לנו מידי פעם מצבים ואירועים בלתי צפויים, הדורשים מאיתנו התמודדות כספית ולעיתים גם בריאותית, כמו במקרה של גילוי

קרא עוד