ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי הוא נוסף על ביטוח הבריאות הממלכתי והמשלים, למקרה שיזדקקו לטיפולים רפואיים מיוחדים, תרופות שאין בסל התרופות, ניתוחים בחו"ל ועוד.ביטוח בריאות מאפשר לך להתמודד עם מצבי מחלה או צורך בריאותי ברגע האמת ומעמיד לרשותך את האמצעים לקבלת הטיפול הנחוץ לך, במהירות ועל ידי בכירי הרופאים בארץ ובעולם. ביטוח בריאות מכסה בעיקר את התחומים הבאים: ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי, מחלות קשות, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ועוד.

ביטוח בריאות מחולק ל-3 סוגי ביטוח מוכרים:

ביטוח בריאות ממלכתי – על פי חוק ביטוח בריאות ממלכתי, כל אדם ישראלי מבוטח חינם על ידי קופת החולים. ביטוח זה הוא ביטוח בריאות בסיסי ביותר ללא תוספות. הן ממנות עלויות ביקור רופא,, תרופות ושירותים הניתנים בסל הבריאות ולא יותר.

ביטוח בריאות משלים – קופות החולים מציעות ביטוח בריאות משלים (שב"ן) בו הן מבטחות את המטופל בדברים נוספים, בהתאם לתקנון קופת החולים. ניתן לרכוש את הביטוח על פי דרגת הביטוח הרצויה, לכל קופת חולים רמת הביטוח מכונה בשמות אחרים (שיא, פלטינום וזהב).

ביטוח בריאות פרטי – מי שמעוניין לקבל את המעטפת המושלמת ביותר למצבים בריאותיים אפשריים, רוכש ביטוח בריאות פרטי. ביטוח זה נמכר על ידי חברות הביטוח בישראל ותמורת תשלום פרמיה חודשית, המבוטח מקבל מעטפת ביטוחים הכוללת ביטוח מחלות קשות, ביטוח השתלת איברים, ביטוח למימון טיפול רפואי בחו"ל ועוד.

למה אנחנו צריכים גם ביטוח בריאות  , האם לא מספיקים התשלומים המרובים המועברים לקופת חולים דרך ביטוחי לאומי כתשלומי חובה ובנוסף התשלומים הנוספים לשירותי השב"ן?
ובכן, התשובה היא חד משמעית לא. הסיבה היא שעדיין ישנם מרכיבים חשובים מאוד בהגנה הביטוחית לכל משפחה שאין להם כיסוי דרך השירותים הניתנים היום בקופות החולים.

הסיבה לרכישת ביטוח בריאות  פרטי נחלקת לכמה סיבות משנה: 

  • קידום זמני המתנה .
  • מתן כיסוי רחב יותר .
  • מתן כיסויים שלא נמצאים בסל הבריאות של קופות החולים  וכו' .

 

מאמרים קשורים

חיסכון פנסיוני,חיסכון,סוכן ביטוח,קרן פנסיה (2)

קרן פנסיה

קרן פנסיה  היא תוכנית לביטוח פנסיוני  . המבטיחה לעובד ולעובד עצמאי תשלום חודשי לכל ימי חייו עם פרישתו מעבודה בהגיעו לגיל פרישה 

קרא עוד
ביטוח,ביטוח משכנתא,ביטוח חיים,סוכן ביטוח (3)

ביטוח משכנתא

משכנתא היא הלוואה הנלקחת מהבנק לצורך רכישת נכס, לשם מגורים או השקעה. הבנק דורש מכל מי שגובה ממנו הלוואה זו

קרא עוד
ביטוח משאיות,ביטוח משאית קלה,סוכן ביטוח,ביטוח משאיות,ביטוח משאית קירור

ביטוח משאיות

משאיות הן כלי רכב מסורבל ובעל ממדים גדולים, כמו גם יכולת תמרון נמוכה במיוחד. אלו הם פרמטרים המבדילים אותן משאר

קרא עוד

ביטוח מקיף לרכב

כולנו עושים שימוש תכוף ושגרתי ברכב שלנו . בין אם בנסיעה לעבודה ובין אם לצרכים האישיים השונים שלנו . עד

קרא עוד